Şap Kurutma 17EKİ
Şap Kurutma
Çamaşır yıkama, bulaşık yıkama, halı yıkama, saç kurutma, hamur kurutma makinesi derken sonunda şap kurutma makinesi da piyasaya çıktı… Sıkıntılı durumlar her zaman alternatif arayışlarının hız kazanmasına neden olurmuş.
Termal Kamera Nedir? 17EKİ
Termal Kamera Nedir?
Termal kameralar son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır ve gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır. Özellikle mühendislik uygulamalarında sık sık kullanılan termal kameralar renkli bir ekran aracılığıyla işlemleri gerçekleştirmektedir. Elektrik kaçağı, su kaçağı ve daha birçok unsurun tespitinde kullanılabilen termal kameralar gelişen teknoloji ile birlikte yeni model ve özelliklerle karşımıza çıkmaktadır.
Nem Kurutma Nedir? 17EKİ
Nem Kurutma Nedir?
Nem kurutma çalışmaları, inşaat sektörünün vazgeçilmez hizmetlerinden birisidir. Mekanı rutubetten, nemden kurtarmak ve kısa sürede rutubet nedeniyle şikayet ettiğiniz yaşam alanınızı sağlığa kavuşturmak için bazı aletler kullanılmakta ve yöntemler geliştirilmektedir.
Akülü Vidalama Cihaz Modelleri 17EKİ
Akülü Vidalama Cihaz Modelleri
Teknolojinin ilerlediğini hayatımıza sunulan kolaylıklar ile daha kolay anlamak mümkündür. Birbirinden farklı ve kolay uygulamalı ekipmanlar ile hayatımızda her iş daha kolay ve pratiktir. Geçmiş yıllarda bir vidanın sıkılması ve uzun süre kullanılması insan gücüne bağlıydı. Günümüzde ise akülü vidalama olarak hayatımıza giren ve insan gücüne gerek kalmayan ekipmanlar mağaza vitrinlerinde yeri almaya devam etmekte. Bir başka dikkat çeken olay ise kablosuz olmasıdır. Kablosuz özelliği ile daha kolay kullanımı çalışanlarına sunar. 2 vites özelliği ile hızını ayarlayabileceğiniz bu vidalama cihazı ergonomik kullanım için elverişlidir. Sağ-sol yön değiştirici kilit sistemi mevcuttur. Bu nedenle aynı anda monte etmeye çalıştığınız vidayı aynı anda de-monte de edebilirsiniz. Bu iki işlemi de bu cihaz üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.
Nem Kurutma Cihazı TTK 200 17EKİ
Nem Kurutma Cihazı TTK 200
Nem kurutma anlamında, bireylerin ve firmaların bilinçlenmesi üzerine birbirinden farklı cihazlar üretilmiş durumdadır. Her biri yüksek nem alabilme kapasitesine sahip olan cihazlardan TTK 200, bireylerin en çok kullandığı ve popüler olan nem alma cihazları arasında yer almaktadır. Yüksek nem alabilme kapasitesi, uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı yapısı ve her yere taşınabilen pratik hali ile bireylerin ve firmaların kullanışlı ürünleri arasında da bilinmektedir. Yaklaşık olarak 11 litre büyüklüğündeki su ve nem toplama kapasitesinin yanı sıra sessiz olarak çalışan cihaz, kullanıldığı ortamda gürültü kirliliğinin oluşmasını da engellemektedir. Yatay ve dikey olarak ayarlanabilen nem kurutma cihazı TTK 200, aynı zamanda çalışma saat sayacına da sahiptir.
Tavan Kurutma Cihazı 17EKİ
Tavan Kurutma Cihazı
Özellikle apartman dairelerinde yaşanabilecek nem alma sorunu engellemek ortadan kaldırmak için inşaat zamanında önlem almak için yapılması gereken nem kurutma işlemlerinin başında tavan kurutma yer almaktadır.
Duvardaki Rutubet Lekesi Nasıl Çıkar? 17EKİ
Duvardaki Rutubet Lekesi Nasıl Çıkar?
Evlerde nemden ve rutubetten dolayı oluşan küf lekeleri ve sarılıklar görülebilmektedir. Peki bunları çıkarmanın yöntemleri nelerdir? Çamaşır suyunu direkt olarak rutubet lekelerine uygulamak, küfleri doğrudan yok eden bir yöntemdir. Duvara çamaşır suyunu püskürtüp beklediğinizde izlerin kendiliğinden yok olduğunu görebilirsiniz.
Depo Nemi Kurutma 17EKİ
Depo Nemi Kurutma
Her iş sektöründe kullanılması gereken ve ürünlerin muhafazasını kolaylaştıran depo nem kurutma cihazları, ürünlerin bozulmasında önemli etken olan nemi ortadan kaldırılması yönünde çalışır. Kurulduğu ortamdaki nemi yok eden ve bakteri oluşumunu önleyen cihaz, gıda saklanan depolardan tutunda, elektronik cihaz, hatta benzin depolarında bile kullanılması şart ürünlerden biridir
Bina Nemi Kurutma 17EKİ
Bina Nemi Kurutma
Bina nemi kurutma binaya ve insan sağlığına zarar veren nemin giderilmesini sağlama işlemidir. Bina nemi kurutma hem binanın ömrünü uzatır, hem de insan sağlığı için daha elverişli bir yaşam ortamı sunar.
Duvar Kurutma Cihazı 17EKİ
Duvar Kurutma Cihazı
Duvar nemi kurutma içinde yaşanılan binaya ve insan sağlığına zarar veren nemin giderilmesini sağlama işlemidir. Duvar nemi kurutma hem binanın ömrünü uzatır, hem de insan sağlığı için daha sağlıklı bir yaşam alanı sunar.
Nem Ölçme Cihazı 17EKİ
Nem Ölçme Cihazı
Mekanlarda ve ortamlardaki nemim ölçülmesi, her geçen gün daha fazla önem taşır hale gelmiş durumdadır. Mekanların ve ortamların nem durumunun tam olarak sağlanması ve fazla neme mağruz kalınmaması adına önem taşıyan nem ölçme cihazları, pek çok firma ve birey tarafından tercih edilmektedir.
Yapı Kurutma 17EKİ
Yapı Kurutma
Nem ve rutubet binaların en büyük düşmanıdır. Neme maruz kalan ve önceden önlem alınmamış tüm binalar da risk altındadır. Yapı kurutma problemleri için en etkili çözüm kurutma cihazlarının kullanılmasıdır. Eski tarz geçici çözümler yerine sağlıklı ve düzenli sistemlerle bu problemi profesyonelce çözebilen bir teknoloji mevcut.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.