Epoksi Kurutma 17EKİ
Epoksi Kurutma
Bir yüzey kaplama ürünü olan epoksi; boya ve sıva uygulamalarına kıyasla çok daha hızlı sürede kurutulması gereken bir malzemedir. Epoksi kurutma işlemi, herhangi bir problemle karşılaşmamak adına epoksi uygulama işleminin vakit kaybetmeden hemen ardından yapılmalı.
Nem Kurutma Cihazı TTK 400 17EKİ
Nem Kurutma Cihazı TTK 400
Günümüzde gelişen teknolojiler ile birlikte, ortamlarda kullanılan elektronik cihazlarda çoğalmış ve geliştirilmiş durumdadır. Özellikle inşaat alanlarında, nemli ve rutubetli mekanlarda kullanılan nem kurutma cihazları da her geçen gün popüler hale gelmiş durumdadır. bireylerin nemden zarar görmemesi adına oluşturulan ve ortamdaki nemin ve rutubetin alınmasına yardımcı olan nem kurutma cihazlarından TTK 400, bireylerin ve firmaların kolaylıkla kullanabilmesi adına oldukça dayanıklı ve kolay kullanımlı oluşturulmuş durumdadır. Engelli ve düz alanlarda kolaylıkla kullanılabilen nem alma cihazı TTK 400, her yere oldukça kolay taşınabilmesi özelliği ile de firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
Ardiye Nemi Kurutma 17EKİ
Ardiye Nemi Kurutma
Ardiye alanlarında nem kurutma işlemi, mekana kurulan büyük nem kurutma cihazları ile gerçekleştirilmektedir. Günlük ya da haftalık olarak kurulan nem kurutma cihazları ile öncelikli olarak ortamdaki nem ölçümü yapılmakta daha sonrasında ise mekanda bulunan fazla nem araçlar yardımı ile toplanmaktadır.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.