Kış Aylarında Verimli Bir Isıtıcı Kullanmak Önemli 26EKİ
Kış Aylarında Verimli Bir Isıtıcı Kullanmak Önemli
Kış aylarında ısınma ihtiyacı tüm dünyada büyük önem arz etmektedir. Özellikle evler başta olmak üzere insanların zaman geçirdikleri tüm ortamların normal sıcaklıklara getirilmesi büyük önem arz etmektedir. Belirli bölgelerde ılık kışlar yaşansa da ülkemizin önemli bir kısmında son derece soğuk havalar görülebilmektedir.
Nem Alma Cihazı TTK 170 ECO 24EKİ
Nem Alma Cihazı TTK 170 ECO
İnşaat kurutma işlemleri özellikle havanın soğuk ve nemli olduğu bölgelerde son derece zor olmaktadır. Bu gibi durumlarda inşaattaki nemin en kolay ve hızlı şekilde kurutulması maliyet açısından büyük fayda sağlamaktadır. Bu nedenle nem kurutma cihazlarının kullanılması büyük avantaj getirir.
TTK 95 E Nem Alma Cihazı 24EKİ
TTK 95 E Nem Alma Cihazı
TTK 95 E nem alma cihazıyla kapalı ortamlarda yaşanan yüksek nem ve buna bağlı olarak yüksek rutubet sorunu son buluyor. Kullanımı son derece pratik olan cihaz birçok avantajıyla tüm alanlardaki nem sorununa kalıcı bir çözüm buluyor.
Restoranlarda Trotec Sayesinde Virüs Koruması 24EKİ
Restoranlarda Trotec Sayesinde Virüs Koruması
Tüm dünyada normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte faaliyetlerine geri dönen restoranlarda virüsten korunmak için alınması gereken önlemler de son derece önem kazandı. Restoran gibi kalabalık gruplar tarafından ziyaret edilen mekanların iyi havalandırılması gerektiği özellikle normalleşme sürecinde görülmüştür.
Yaşadığınız Ortamın Havasını Temizleyin ve Rahat Nefes Alın 22EKİ
Yaşadığınız Ortamın Havasını Temizleyin ve Rahat Nefes Alın
Gün içinde sıkça bulunduğumuz ortamlarda hava kirlenmesi çok rastlanan bir durumdur. Gün içinde farklı şekillerde ev ortamına farklı partiküller girebilir. Bu partiküller havanın kirlenmesine sebep olabilir. Bu noktada özellikle alerji yapıcı toz, polen gibi partiküller uzun vadede sağlık sorunlarına yol açabilir.
Pleksiglas-Kapalı Alanlarda Kullanılan Bölme ve Plastik Koruyucular Corona’ya Karşı Etkili Mi? 21EKİ
Pleksiglas-Kapalı Alanlarda Kullanılan Bölme ve Plastik Koruyucular Corona’ya Karşı Etkili Mi?
Korona virüs dünyayı etkisi altına aldığından beri sinsi bir düşman olarak bulaşıcılık göstermeye devam ediyor. Virüs son derece etkili olduğu için güvenilir çözümlerin alınmasını da zorunlu kılıyor. Durum böyle olunca özellikle kapalı alanlarda ekstra önlemler almak adına pek çok farklı uygulama getirilmiştir. Bunlardan biri olan koruyucu cam ve bölmeler aslında düşünüldüğü kadar etkili değil.
Yeni Özel Tasarım AirgoClean 15 E – Sağlıklı Temiz Hava 20EKİ
Yeni Özel Tasarım AirgoClean 15 E – Sağlıklı Temiz Hava
Yaşam alanlarında bulunan toz, bakteri ve virüs gibi etkenler kısa ya da uzun vadede önemli sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle AirgoClean 15 E havayı temizlemek ve sağlıklı bir ortam oluşturmakta son derece ideal bir ürün olarak müşterilerin beğenisine çıkmaktadır.
Airozon 4000 S Ozon Jeneratörü: Kötü Koku Giderme & Dezenfeksiyon 19EKİ
Airozon 4000 S Ozon Jeneratörü: Kötü Koku Giderme & Dezenfeksiyon
Eşyaların içine yerleşmiş ağır koku partiküllerini güçlü etkisi ile yok eden ozon diğer temizlik ürünlerinin yapamadığını yapar. Bu şekilde farklı temizlik ürünleri ve yöntemler kullanılarak yok edilmeyen kokuları ve virüsleri birkaç dakika içinde yok etme özelliğine sahiptir.
TAC V+ Hava Temizleyici İle Virüssüz Hava ve Yüksek Performans 18EKİ
TAC V+ Hava Temizleyici İle Virüssüz Hava ve Yüksek Performans
Salgın sürecinde normalleşme sürecini başlatmak için en önemli unsur havayı düzenli olarak filtrelemek ve temizlemektir. Ancak bu sayede havadaki virüsler öldürülebilir. H14 HEPA filtresine sahip olan TAC V+ hava temizleyici mobil kullanıma uygundur ve hemen kullanılabilir.
TTV 4500 S Yüksek Performanslı Fan 17EKİ
TTV 4500 S Yüksek Performanslı Fan
İnşaat ya da restorasyon benzeri faaliyetlerin yapıldığı alanlarda havalandırma ihtiyacının giderilmesi adına güçlü ve performanslı bir fan sisteminin kullanılması şarttır. Ortam koşullarını kısa sürede normal hale getiren bu fanın kullanımı hem pratik hem de ekonomiktir.
TTK 380 ECO Nem Alma Cihazı 17EKİ
TTK 380 ECO Nem Alma Cihazı
Zorlu şartlarda çalışacak kaliteli ve ekonomik bir nem alma cihazı arayanlar için tam ideal seçenek.
Nem Alma Cihazı TTK 95 E ile Rutubete Son! 17EKİ
Nem Alma Cihazı TTK 95 E ile Rutubete Son!
İç mekanlarda nem problemi ile karşı karşıya kalan kişiler, rutubetin zararlı etkilerinden korunmak isteyen kişiler düzgün bir nem alma cihazına ihtiyaç duyarlar. 90 m2 büyüklüğe kadar olan alanlarda sergilediği etkili performans ile TTK 95 E herkesin tam aradığı ürün.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.