Hizmetlerimiz

Nem Kurutma
Nem Kurutma

Yaşam alanlarımızda oluşandan nem yaşam kalitemizi düşürerek bizi olumsuz etkiler. Bu sebeple yaşam alanlarımızdaki nemden kurtulabilmek için bazı cihazlar geliştirilmiştir. Bu cihazlar kullanarak ortamdaki nemi kurutup ideal seviyeye getirebiliriz. Bu işlemi yapmazsak ortamdaki nem yaşam kalitemizi ve bizi olumsuz etkiler.

Nemlendirme
Nemlendirme

Ortam nemlendirme ihtiyaçları değişiklik gösterebilir. İnsanların sağlıklı bir şekilde yaşayabilmeleri için bulundukları ortamın sahip olması gereken belirli bir nem oranı vardır. Bazı ortamlarda yüksek nem oranını düşürmek için farklı cihazlar kullanılsa da bazı ortamlarda da son derece kuru olan havanın nemlendirilmesi gerekir. Trotec kalitesi ile son teknoloji ve güvenilir nemlendirme cihazlarına sahip olabilirsiniz.

Nem Alma
Nem Alma

Nem alma cihazları ortamda bulunan ve gaz halde olduğu için havada asılı kalan nemi yakalayarak sıvı hale getiriyor ve haznesine dolduruyor. Bu şekilde ortamdaki havanın nemini tamamen yakalayan bu cihazlar havayı sağlıklı hale getiriyor.

Hava Temizleme Cihazı
Hava Temizleme Cihazı

Kapalı alanlarda havanın sürekli olarak temiz kalmasını sağlamak son derece önemlidir. Özellikle salgın döneminde havada belirli bir süre asılı kalan virüslerin ve virüs taşıma riski olan partiküllerin filtrelenmesi büyük önem arz etmektedir. Havadan daha hafif olan aerosol parçacıklar belirli bir süre havada asılı kalabilirler. Bu parçacıkların filtrelenerek ortam havasından temizlenmesi sağlık için gereklidir.

Mazotlu Isıtıcı
Mazotlu Isıtıcı

Isınma ihtiyacının duyulduğu ancak elektriğe erişimin kısıtlı olduğu yerlerde sıkça kullanılan ürünlerden biri mazotlu ısıtıcılardır. Standart ısıtma ihtiyaçları için ihtiyaçları karşılayan bu ısıtıcılar yüksek verimle çalışan son derece etkili cihazlar olarak dikkat çekmektedir. Özellikle belirli bir alanın ısıtılması için akaryakıttan başka hiçbir şeye ihtiyaç duymayan pratik ve mobil cihazlar.

Termal Kamera
Termal Kamera

Farklı görüntüleme ve ölçme ihtiyaçlarına ideal seçenekler ile cevap veren Trotec ürünlerinden biri olan termal kameralar son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip. En profesyonel amaçlarla kullanılacak, son derece gelişmiş teknolojilere sahip cihazlardan uygun fiyatlı cihazlara kadar her tür termal kameraya sahip olmak mümkün.

Videoskop
Videoskop

Farklı sektörlerde sıklıkla kullanılan görüntüleme cihazlarından videoskop çeşitlerine Trotec kalitesi ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Üstün Alman teknolojisini tüm sektörlere ve ihtiyaçlara özel tasarlayan Trotec ürünleri her türlü ihtiyacı karşılamak için hazır. Geniş ürün yelpazesi ile videoskop ihtiyaçlarınız için tüm seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Ozon Jeneratörü
Ozon Jeneratörü

İnsanların bir araya geldikleri kapalı ve kalabalık ortamlarda virüs ve bakteriler hızla yayılabilir. Bu şekilde zararlı mikroorganizmaların yayılmasını engellemek için havanın temizlenmesi çok önemlidir. Sıradan temizlik işlemleri genellikle yeterli gelmediği için son teknoloji ozon jeneratörü ile ortamın havası tamamen temizlenerek yüksek kaliteli bir hava elde etmek mümkündür.

Koku ve Rutubet Giderme
Koku ve Rutubet Giderme

Yaşam alanlarımız havasız kaldığında ya da binanın yapısından kaynaklı olarak kötü kokuya maruz kalabilir. Bunların çeşitli nedenleri vardır. Havasızlık, havalandırma yapılmasına olanak bulunmaması gibi etmenler başrol oynar. Bunun dışında oluşan binanın nem ve rutubet alması da buna etmendir. Drenaj kanallarının yanlış açılması, binaların nem ve rutubet altında kalmasına ve içten içe çürümesine neden olabilir.

Mobil Klima
Mobil Klima

Özellikle bunaltıcı yaz aylarında klima ihtiyacı için sabit çözümler her zaman en mantıklı seçenekler olmuyor. Bu gibi durumlarda mobil olarak taşınabilen ve her ortamda kullanılabilen ürünlere ihtiyaç duyuluyor. Trotec mobil klima sayesinde ihtiyaç duyulan her ortam rahatlıkla soğutulabilmektedir. Buna ek olarak pek çok cihaz soğutmaya ek olarak havalandırma ve nem alma gibi ekstra fonksiyonlar ile ortam havasını daha kaliteli hale getiriyor.

Elektrikli Isıtıcı
Elektrikli Isıtıcı

Her ortamda amatör ve profesyonel ısıtma ihtiyaçlarınız için en iyi seçenek Trotec elektrikli ısıtıcılar. Mobil olarak kullanım seçeneğiyle istenen her bölgede kullanılması mümkün olan ısıtıcılar tercihe göre belirli bir bölgeye monte edilerek de kullanılabiliyor. Cihazların yanında ek olarak farklı özellikler ve opsiyonlar satın almak da mümkün.

Nem Ölçer
Nem Ölçer

Ortamdaki nem oranı sürekli olarak kontrol altında tutulmalıdır. Bazı ortamlarda nem oranı son derece yüksek olurken bazı ortamlarda da olması gerekenden düşük seviyelere inmektedir. Her iki durum da ortamdaki hava kalitesini düşürmektedir. Buna ek olarak nem oranının dengelenmemesi insan sağlığı açısından da önemli seviyede tehdit oluşturmaktadır.

Su Kaçak Tespit Cihazları
Su Kaçak Tespit Cihazları

Su kaçaklarının tespit edilmesi pek çok durumda sorun yaratmaktadır. Uzun ve karmaşık bir boru hattında kaçak olduğunu bilmek ancak bunun nerede olduğunu bilmemek pek çok durumda son derece zorlayıcı olabilir. Bu kaçağın hangi bölgede olduğunu anlamak için tek çare tüm duvarı kırmak gibi görünse de aslında çok daha pratik bir seçenek mevcut.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.